×

O mnie

Cześć!

Bardzo cieszę się, że wpadłeś/aś na mojego bloga 🙂 Mam nadzieję, że Cię zaciekawi i że będziesz zaglądał tu częściej. Jeśli jakiś przepis Cię zainspirował śmiało zostaw komentarz 😉

Teraz kilka słów o mnie ;D

Jak nie trudno się domyśleć nazywam się Patrycja 😉

Pochodzę z niewielkiej miejscowości, ale obecnie mieszkam w Krakowie. Miłość do gotowania i pieczenia zaszczepiła we mnie moja mama. Praktycznie od zawsze kręciłam się po kuchni, ale na poważanie zaczęłam gotować dopiero będąc na studiach. Jako, że jestem uczulona na cebulę, por i inne „cebulopodobne” warzywa, żywienie na uczelnianych stołówkach lub „na mieście” raczej nie wchodziło w grę. I tak zaczęła się moja przygoda z kuchnią, a później z blogowaniem. 

Uwielbiam zarówno szybkie i proste przepisy, jaki i te bardziej pracochłonne i skomplikowane. Kocham polską kuchnię i tradycyjne, regionalne potrawy. Generalnie lubię każdy rodzaj kuchni, ale muszę przyznać, że mam słabość do makaronów i kuchni włoskiej. Uwielbiam eksperymentować i próbować nowych dodatków do dań (w szczególności klusek, sałatek i dodatków z ziemniaków). Bardzo lubię desery, nie wyobrażam sobie weekendu bez domowego ciasta.

Oprócz gotowania, w wolnym czasie lubię oglądnąć dobry film lub serial, czy przeczytać jakąś ciekawą książkę.

Wszystkie zdjęcia i przepisy umieszczone na blogu są wykonane/pisane przeze mnie i stanowią moją własność. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, publikowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Są one chronione ustawą o prawach autorskich.Jeśli chcesz wykorzystać mój przepis na swoim blogu, czy stronie proszę podaj źródło skąd pochodzi.

Pozdrawiam,

Pati 😉